IVF szalki 4 dołkowe
Treść:
120
Numer produktu:
4008718
Informacje dot. produktu "IVF szalki 4 dołkowe"
Produkty przeznaczone specjalnie do zapłodnienia in vitro.
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 66 mm |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 179830 |
| Obszar wzrostu: | 1.9 cm² |
| Powłoka (hodowla komórkowa): | Nietraktowany |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 66 mm |
| UNSPSC: | 41122107 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 66 x 66 mm |