IVF Szalki Petriego
Treść:
150
Numer produktu:
4008583
Informacje dot. produktu "IVF Szalki Petriego"
Produkty przeznaczone specjalnie do stosowania w zapłodnieniu in vitro.
| Materiał: | PS |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 150360 |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122101 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 88 x 15 mm |
| Wysokość: | 15 mm |
| Z otworami wentylacyjnymi: | Tak |
| Ø: | 88 mm |