Hotplate Guardian™ 5000, Set | Type: e-G52HP07C -K1
Treść:
1
Numer produktu:
4702914
Informacje dot. produktu "Hotplate Guardian™ 5000, Set | Type: e-G52HP07C -K1"
| Ciężar: | 3.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość: | 329 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 32 |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 |
| Maks. Temperatura: | 550 °C |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Materiał płyty grzewczej: | Aluminium/ceramika |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc cieplna: | 1050 W |
| Natężenie prądu: | 7 A |
| Numer artykułu producenta: | 30532080 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 221 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 180 mm |
| Typ: | e-G52HP07C -K1 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 221 x 329 x 116 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 180 x 180 mm |
| Wysokość: | 116 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 , 50/60 Hz , 7 A |