Hotplate Guardian™ 2000, with square top plate | Type: e-G21HP07C
Treść:
1
Numer produktu:
4691805
Informacje dot. produktu "Hotplate Guardian™ 2000, with square top plate | Type: e-G21HP07C"
| Ciężar: | 3.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość: | 318 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 178 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 500 °C |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Materiał płyty grzewczej: | Ceramika |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc cieplna: | 1005 W |
| Numer artykułu producenta: | 30680273 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 223 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 178 mm |
| Temperatura min.: | 70 °C |
| Typ: | e-G21HP07C |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 223 x 318 x 112 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 178 x 178 mm |
| Wysokość: | 112 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |