: Hot plate shaker SM 30 AT control Shaking area 560 x 400 mm Shaking motion orbital, with digital display
Treść:
1
Numer produktu:
6311816
Informacje dot. produktu ": Hot plate shaker SM 30 AT control Shaking area 560 x 400 mm Shaking motion orbital, with digital display"
| Amplituda wstrząsania: | 26 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 40 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 50 °C |
| Głębokość: | 610 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 400 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 25 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6200 000 |
| Prędkość: | 15 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 15 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 560 x 400 mm |
| Szerokość: | 680 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 560 mm |
| Typ: | SM 40 AT control |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 680 x 610 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |