: Hot-Grip 2, Hand protection for thumb and one finger
Treść:
1
Numer produktu:
6078631
Informacje dot. produktu ": Hot-Grip 2, Hand protection for thumb and one finger"
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Materiał: | Silikon |
| Min. odporność na temperaturę: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 9768-0002 |
| Oburęczna: | Tak |
| Odporność na temperaturę: | -50 ... 200 °C |
| UNSPSC: | 46181538 |