Hose connector, PP, Y-shape | Int. tubing Ø: 4 ... 5 mm
Treść:
20
Numer produktu:
4714193
Informacje dot. produktu "Hose connector, PP, Y-shape | Int. tubing Ø: 4 ... 5 mm"
| Długość: | 35 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (złącze wężów): | Kształt Y |
| Liczba złączy: | 3 |
| Maks. Ø wewn. węża: | 5 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. Ø wewn. węża: | 4 mm |
| Numer artykułu producenta: | 152903 |
| Ø wewn. węża: | 4 ... 5 mm |