Homogenizatory ultradźwiękowe, Sonopuls HD 4200
Treść:
1
Numer produktu:
7971467
Informacje dot. produktu "Homogenizatory ultradźwiękowe, Sonopuls HD 4200"
Odpowiedni do homogenizacji, rozdrabniania, emulgowania, suspensji, przyspieszania reakcji chemicznych lub rozrywania komórek, bakterii, grzybów lub zarodników. Urządzenia z serii SONOPLUS 4000 charakteryzują się zoptymalizowanym czasem procesu i szybko dostępnymi wynikami badań naukowych. Dostępny również jako produkt medyczny zgodnie z wytycznymi dotyczącymi IVD 98/79/EG.
Dla objętości od 5 do 1000 ml. Gotowy do pracy zestaw dla objętości od 20 do 900 ml składający się z:
Inne końcówki tytanowe o Ø 4,5 mm, 6 mm, 9 mm, 16 mm i 25 mm dostępne na życzenie.
- Wyświetlacz LCD dla amplitudy, poziomu drgań, czasu i mocy
- Tryb pulsujący, system AMPLICHRON®
- Pamięć danych
- Tryb wsadowy/sekwencyjny
- Wyświetlanie i pomiar temperatury
- Pilot zdalnego sterowania przez PC RS 232
- Tłumienie zakłóceń
- Generatora GM 4200
- Przetwornika ultradźwiękowego UW 200
- Generatora stopniowego SH 200 G
- Tytanowej końcówki TT 213, o śred. 13 mm
Inne końcówki tytanowe o Ø 4,5 mm, 6 mm, 9 mm, 16 mm i 25 mm dostępne na życzenie.
| Amplituda: | 10 ... 100 % |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 20 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 335 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Amplituda: | 100 % |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość robocza: | 900 ml |
| Min. amplituda: | 10 % |
| Min. objętość robocza: | 20 ml |
| Moc znamionowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | 4200 |
| Objętość robocza: | 20 ... 900 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 150 mm |
| Typ: | SONOPULS HD 4200 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Wysokość: | 230 mm |
| Zakres ustawień mocy: | 30...150 W |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |