Homogenizatory, szkło borokrzemianowe, ogólnego zastosowania
Treść:
1
Numer produktu:
6264839
Informacje dot. produktu "Homogenizatory, szkło borokrzemianowe, ogólnego zastosowania"
- Moździerze ze szkła borokrzemianowego, o precyzyjnej średnicy i poj. od 5,0 do 55 mL
- Tłuczki ze szkła borokrzemianowego
- Wszystkie elementy można sterylizować w autoklawie
Prześwit między tłuczkiem i moździerzem: od 0,152 do 0,254 mm
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Całkowita długość zaprawy: | 120 mm |
| Długość komory: | 80 mm |
| Długość tłuczka: | 220 mm |
| Kształt (homogenizatory): | Universal |
| Materiał tłuczka: | Borosilicate |
| Materiał zaprawy: | Borosilicate |
| Numer artykułu producenta: | 22003 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| UNSPSC: | 41101516 |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Ø tłuczka: | 15 mm |