Homogenizatory, szkło borokrzemianowe 3.3/PTFE, Safe-Seal
Treść:
1
Numer produktu:
9164503
Informacje dot. produktu "Homogenizatory, szkło borokrzemianowe 3.3/PTFE, Safe-Seal"
Dostarczane w komplecie wraz z tłuczkiem z PTFE, uchwytem ze stali nierdzewnej i moździerzem ze szkła borokrzemianowego z korkiem z PTFE, który skutecznie chroni przed rozpryskami podczas homogenizacji. Możliwe do sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Całkowita długość zaprawy: | 155 mm |
| Długość tłuczka: | 250 mm |
| Materiał tłuczka: | PTFE |
| Materiał zaprawy: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 20603 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| UNSPSC: | 41101516 |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Ø Zaprawa: | 19 mm |
| Ø tłuczka: | 15 mm |