Homogenizatory, szkło borokrzemianowe 3.3, Mini
Treść:
1
Numer produktu:
9164541
Informacje dot. produktu "Homogenizatory, szkło borokrzemianowe 3.3, Mini"
Wykonane z wysokiej jakości szkła borokrzemianowego, odpowiednie do rozdrabniania tkanek. Korpus wykonany z przezroczystego szkła. Tłuczki są dostępne zarówno z uchwytami, jak i bez. Możliwość sterylizacji wszystkich elementów w autoklawie. Rozmiar szczeliny między tłuczkiem a moździerzem wynosi 0,152 - 0,254 mm.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Całkowita długość zaprawy: | 60 mm |
| Długość komory: | 31 mm |
| Długość tłuczka: | 75 mm |
| Materiał tłuczka: | Boro 3.3 |
| Materiał zaprawy: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 20401 |
| Pojemność nominalna: | 0.1 ml |
| UNSPSC: | 41101516 |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Ø Zaprawa: | 9 mm |
| Ø tłuczka: | 3.65 mm |