Homogenizatory stojące POLYTRON® PT 3100 D / PT 6100 D (High-End-Line)
Treść:
1
Numer produktu:
6286774
Informacje dot. produktu "Homogenizatory stojące POLYTRON® PT 3100 D / PT 6100 D (High-End-Line)"
Jednostka dyspergująca PT 3100 D/PT 6100 D jest unikalna w swojej klasie. Doskonale sprawdza się w zastosowaniach o najwyższych wymaganiach powtarzalności lub zwiększania skali. W pełni cyfrowy system kontroli i regulacji może być łatwo obsługiwany za pomocą klawiatury membranowej. Jasny i czytelny wyświetlacz pokazuje wszystkie parametry. Za pośrednictwem interfejsu PC można zmieniać różne parametry, takie jak profil prędkości lub czasy, przy użyciu załączonego oprogramowania KIN. Wyniki mogą być zapisywane jako plik programu Excel. Dostępnych 30 końcówek dyspergujących o różnych geometriach, rozmiarach, materiałach i powłokach.
Statywy i głowice dyspergujące należy zamawiać osobno.
- Łagodny start zapobiegający rozpryskiwaniu homogenatu z naczynia
- Zintegrowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeciążeniem i blokowaniem
- Stała prędkość nawet przy zmianach lepkości
- Prosta koncepcja obsługi za pomocą klawiatury membranowej
- Wybór trzech trybów pracy: standard, timer, auto
- Interfejs PC (RS232) do sterowania poprzez oprogramowanie KIN
- Wymiana głowicy za pomocą jednokierunkowego szybkozłącza sprzęgającego (typu F)
- Obudowa dźwiękochłonna
- Cyfrowy wyświetlacz LCD z klawiaturą membranową do wyświetlania parametrów i komunikatów
- Rózne modele głowic dyspergujących EasyClean
- Prędkość głowicy do 32 m/s
Statywy i głowice dyspergujące należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 7.4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 360 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość robocza: | 30000 ml |
| Maks. prędkość: | 26500 1/min |
| Min. objętość robocza: | 0.1 ml |
| Moc znamionowa: | 1700 W |
| Numer artykułu producenta: | 11010111 |
| Objętość robocza: | 0.1 ... 30,000 ml |
| Poziom hałasu: | 82 db(A) |
| Prędkość: | 500 ... 26,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 500 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 164 mm |
| Typ: | POLYTRON®PT 6100 D |
| Typ wtyczki: | CH |
| UNSPSC: | 41101504 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 164 x 360 x 313 mm |
| Wysokość: | 313 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Złącza: | RS 232 |