Homogenizatory stojące POLYTRON® PT 10-35 GT (Ecoline)
Treść:
1
Numer produktu:
4012988
Informacje dot. produktu "Homogenizatory stojące POLYTRON® PT 10-35 GT (Ecoline)"
Ekonomiczna jednostka dyspergująca do zastosowań o objętości roboczej do 10 litrów. Silnik o dużej mocy jest użyteczny przy przygotowywaniu próbek, a także do formułowania w dużej skali. Dostępnych ponad 30 końcówek dyspergujących o różnych kształtach, wzorach, rozmiarach, materiałach i powłokach. Elektroniczny system sterowania ciągle porównuje wstępnie dobraną prędkość i dostosowuje ją tak, aby pozostała stała, nawet jeśli zwiększy się lepkość.
Zastosowania: ogólne zastosowania homogenizacji (dyspergowanie i emulgacja), tworzenie płynów kosmetycznych, kremów i żywności, produkcja emulsji wodno-olejowych, dyspergowanie małych próbek z roślin, zwierząt lub z tkanki ludzkiej
Statywy i głowice dyspergujące należy zamawiać osobno.
- Prędkości końcówki do 34 m/s
- Łagodny start zapobiegający rozpryskiwaniu homogenatu z naczynia
- Zintegrowana ochrona przed przegrzaniem, przeciążeniem i blokowaniem
- Stała prędkość nawet przy zmianach lepkości
- Wymiana końcówki przy użyciu jednokierunkowego szybkozłącza sprzęgającego (typu F)
- Izolowana obudowa silnika utrzymuje jego hałas na bezpiecznym, akceptowalnym poziomie
- Różne modele głowic dyspergujących EasyClean
Zastosowania: ogólne zastosowania homogenizacji (dyspergowanie i emulgacja), tworzenie płynów kosmetycznych, kremów i żywności, produkcja emulsji wodno-olejowych, dyspergowanie małych próbek z roślin, zwierząt lub z tkanki ludzkiej
Statywy i głowice dyspergujące należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 3.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 95 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość robocza: | 10000 ml |
| Maks. prędkość: | 30000 1/min |
| Min. objętość robocza: | 0.1 ml |
| Moc znamionowa: | 1200 W |
| Numer artykułu producenta: | 11010104 |
| Objętość robocza: | 0.1 ... 10,000 ml |
| Poziom hałasu: | 82 db(A) |
| Prędkość: | 500 ... 30,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 500 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 210 mm |
| Typ: | POLYTRON® PT 10-35 GT |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41101504 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 210 x 95 x 247 mm |
| Wysokość: | 247 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |