Homogenizatory seria T 25 digital ULTRA-TURRAX®
Treść:
1
Numer produktu:
4714316
Informacje dot. produktu "Homogenizatory seria T 25 digital ULTRA-TURRAX®"
Urządzenie dyspergujące o wysokiej wydajności do próbek o objętości od 1 ml do 2000 ml (H2O) z cyfrowym wyświetlaczem prędkości. Szeroki zakres prędkości od 3000 do 25000 obr./min, który umożliwia pracę przy wysokich prędkościach obwodowych nawet z końcówką o małej średnicy. Duży wybór końcówek homogenizujących gwarantuje szeroki zakres aplikacji, m. in.: homogenizację ścieków, stosowanie w reaktorach laboratoryjnych, homogenizację pod próżnią/ciśnieniem, przygotowywanie próbek w diagnostyce medycznej.
Urządzenie dyspergujące o wysokiej wydajności do próbek o objętości od 1 ml do 2000 ml (H2O) z cyfrowym wyświetlaczem prędkości. Szeroki zakres prędkości od 3000 do 25000 obr./min, który umożliwia pracę przy wysokich prędkościach obwodowych nawet z końcówką o małej średnicy. Duży wybór końcówek homogenizujących gwarantuje szeroki zakres aplikacji, m. in.: homogenizację ścieków, stosowanie w reaktorach laboratoryjnych, homogenizację pod próżnią/ciśnieniem, przygotowywanie próbek w diagnostyce medycznej.
- Cyfrowy wyświetlacz prędkości
- Elektroniczna regulacja prędkości
- Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Elementy dyspergujące ze stali nierdzewnej są łatwe do czyszczenia i demontażu
- Elementy dyspergujące z tworzywa sztucznego, jednorazowe, dostępne w dwóch rozmiarach
- Wyświetlanie kodu błędu
- Cicha praca
- Cyfrowy wyświetlacz prędkości
- Elektroniczna regulacja prędkości
- Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Elementy dyspergujące ze stali nierdzewnej są łatwe do czyszczenia i demontażu
- Elementy dyspergujące z tworzywa sztucznego, jednorazowe, dostępne w dwóch rozmiarach
- Wyświetlanie kodu błędu
- Cicha praca
| Ciężar: | 2.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 106 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Lepkość: | 5000 mPa·s |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość robocza: | 2000 ml |
| Maks. prędkość: | 25000 1/min |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. objętość robocza: | 1 ml |
| Moc znamionowa: | 800 W |
| Numer artykułu producenta: | 0010015382 |
| Objętość robocza: | 1 ... 2,000 ml |
| Poziom hałasu: | 75 db(A) |
| Prędkość: | 3,000 ... 25,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 3000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 87 mm |
| Typ: | T 25 digital ULTRA-TURRAX® Solution |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41101504 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 87 x 106 x 271 mm |
| Wysokość: | 271 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |