Homogenizatory seria T 18 brushless digital ULTRA-TURRAX®
Treść:
1
Numer produktu:
4714319
Informacje dot. produktu "Homogenizatory seria T 18 brushless digital ULTRA-TURRAX®"
Wysokowydajne urządzenie dyspergujące z bezszczotkowym silnikiem prądu stałego i cyfrowym wyświetlaczem prędkości dla objętości od 1 do 1500 ml (H2O). Oferuje szeroki zakres prędkości od 3000 do 25000 obr/min, co umożliwia użytkownikom pracę z dużymi prędkościami obwodowymi. Szeroka gama narzędzi dyspergujących ze stali nierdzewnej o wysokiej odporności chemicznej lub jednorazowych narzędzi plastikowych.
Wysokowydajne urządzenie dyspergujące z bezszczotkowym silnikiem prądu stałego i cyfrowym wyświetlaczem prędkości dla objętości od 1 do 1500 ml (H2O). Oferuje szeroki zakres prędkości od 3000 do 25000 obr/min, co umożliwia użytkownikom pracę z dużymi prędkościami obwodowymi. Szeroka gama narzędzi dyspergujących ze stali nierdzewnej o wysokiej odporności chemicznej lub jednorazowych narzędzi plastikowych.
- Bezszczotkowy silnik zapewniający dłuższą żywotność, cichszą pracę i higieniczne zastosowania
- Cyfrowy wyświetlacz i ustawienia prędkości
- Funkcja timera do pracy bez nadzoru
- Szybkozłącze do łatwej i szybkiej wymiany narzędzi dyspergujących
- Interfejs USB do zdalnego sterowania i dokumentowania parametrów za pomocą oprogramowania laboratoryjnego labworldsoft®
- Bezszczotkowy silnik zapewniający dłuższą żywotność, cichszą pracę i higieniczne zastosowania
- Cyfrowy wyświetlacz i ustawienia prędkości
- Funkcja timera do pracy bez nadzoru
- Szybkozłącze do łatwej i szybkiej wymiany narzędzi dyspergujących
- Interfejs USB do zdalnego sterowania i dokumentowania parametrów za pomocą oprogramowania laboratoryjnego labworldsoft®
| Ciężar: | 3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 161 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Lepkość: | 5000 mPa·s |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość robocza: | 1500 ml |
| Maks. prędkość: | 25000 1/min |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. objętość robocza: | 1 ml |
| Moc znamionowa: | 400 W |
| Numer artykułu producenta: | 0010015150 |
| Objętość robocza: | 1 ... 1,500 ml |
| Poziom hałasu: | 70 db(A) |
| Prędkość: | 3,000 ... 25,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 3000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 89 mm |
| Typ: | T 18 brushless digital ULTRA-TURRAX® Solution |
| UNSPSC: | 41101504 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 89 x 161 x 270 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |