Homogenizatory ręczne, POLYTRON® PT 1200 E (EcoLine)
Treść:
1
Numer produktu:
6258268
Informacje dot. produktu "Homogenizatory ręczne, POLYTRON® PT 1200 E (EcoLine)"
Przenośny homogenizator, idealny do szybkiego przetwarzania próbek w niewielkich ilościach i objętościach. Ergonomiczna konstrukcja i mały ciężar PT 1200 E ułatwiają jego powtarzalne użycie. Istnieje wiele różnych typów agregatów o średnicy od 3 mm dla objętości poniżej 0,01 ml oraz do 12 mm dla objętości powyżej 250 ml. W przypadku obawy przed krzyżowym zanieczyszczeniem z próbki do próbki, oferujemy agregaty syntetyczne jednorazowego użytku o średnicach 7 i 12 mm. Jednym z niedawno zastosowanych dodatków do naszej linii jest agregat PT-DA 20/2 X EC, specjalnie zaprojektowany z myślą o tabletkach.
Zastosowania: Ogólne zastosowania homogenizacji, przygotowanie próbek do późniejszej ekstrakcji środków farmaceutycznych (API), rozbijanie komórek, izolowanie RNA/DNA z tkanek, dyspergowanie małych ilości z tkanek roślinnych, zwierzęcych lub ludzkich
Głowice dyspergujące należy zamawiać osobno.
- 24-woltowy, 100-watowy silnik niskonapięciowy z transformatorem bezpieczeństwa
- Analogowa kontrola prędkości obrotowej silnika do 25000 obr./min
- Prędkość końcówki do 12 m/s, co umożliwia uzyskanie najdrobniejszych cząstek
- Łagodny start zapobiegający rozpryskiwaniu homogenatu z naczynia
- Bezpiecznik termiczny zapobiegający przeciążeniu
- Ergonomiczny, przyjazny użytkownikowi kształt
- Wymiana agregatu za pomocą jednokierunkowego szybkozłącza (typu E)
- Różne modele agregatów dyspergujących EasyClean
Zastosowania: Ogólne zastosowania homogenizacji, przygotowanie próbek do późniejszej ekstrakcji środków farmaceutycznych (API), rozbijanie komórek, izolowanie RNA/DNA z tkanek, dyspergowanie małych ilości z tkanek roślinnych, zwierzęcych lub ludzkich
Głowice dyspergujące należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 0.44 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 220 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Lepkość: | 6000 mPa·s |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość robocza: | 250 ml |
| Maks. prędkość: | 25000 1/min |
| Min. Napięcie: | 115 V |
| Min. objętość robocza: | 0.05 ml |
| Moc znamionowa: | 100 W |
| Numer artykułu producenta: | 11010027 |
| Objętość robocza: | 0.05 ... 250 ml |
| Poziom hałasu: | 65 db(A) |
| Prędkość: | 25,000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 44 mm |
| Typ: | POLYTRON® PT 1200 E |
| Typ wtyczki: | CH |
| UNSPSC: | 41101504 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 44 x 220 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Zasilanie: | 115 ... 230 V, 50/60 Hz |