Homogenizatory kulowe, Genie® analog
Treść:
1
Numer produktu:
9730115
Informacje dot. produktu "Homogenizatory kulowe, Genie® analog"
Skutecznie rozbijają agregaty komórek i tkanek. Doskonałe do ponownego zawieszania odwirowanych osadów. Radykalnie zwiększają efektywność procedur z zastosowaniem szklanych kuleczek, w tym rozdrabnianie/homogenizacja: drożdży, bakterii, tkanek roślinnych, zwięrzecych i innych (szklane kulki należy zamawiać osobno)
Opatentowane wielokierunkowe działanie zwiększa wydajność, skracając czas pracy
Obsługują do 12 probówek o poj. 1,5 lub 2 ml, nie wymagają przytrzymywania probówek
Wydajność porównywalna z homogenizatorami ultradźwiękowymi
Dostosowane do pracy w cieplarkach i chłodniach
Możliwe ustawienie pracy od 0 do 15 minut lub pracy ciągłej
Zestaw zawiera: Homogenizator Genie® + uchwyt na 12 probówek + uchwyt na pojedynczą probówkę
Zestaw zawiera: Homogenizator Genie® + uchwyt na 12 probówek + uchwyt na pojedynczą probówkę
| Ciężar: | 4.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 165 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 2850 1/min |
| Natężenie prądu: | 250 mA |
| Numer artykułu producenta: | 83041294 |
| Prędkość: | 2,850 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Pionowy |
| Szerokość: | 122 mm |
| Typ: | Disruptor Genie® analog |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 122 x 165 x 190 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz , 250 mA |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |