Homogenizatory do tkanek, szkło borokrzemianowe 3.3, Duo-Form
Treść:
1
Numer produktu:
9164680
Informacje dot. produktu "Homogenizatory do tkanek, szkło borokrzemianowe 3.3, Duo-Form"
Tłuczki o specjalnie ukształtowanej powierzchni. Stożkowa część dolna dedykowana do wstępnej homogenizacji i cylindryczna umieszczona wyżej, dedykowana do homogenizacji końcowej próbek.
| Całkowita długość zaprawy: | 155 mm |
|---|---|
| Długość tłuczka: | 250 mm |
| Konstrukcja zaprawy: | Szlifowany |
| Materiał tłuczka: | Boro 3.3 |
| Materiał zaprawy: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 20801 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| UNSPSC: | 41101516 |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Ø Zaprawa: | 19 mm |
| Ø tłuczka: | 15 mm |