Homogenizatory do tkanek, szklane, Round Body
Treść:
1
Numer produktu:
9164673
Informacje dot. produktu "Homogenizatory do tkanek, szklane, Round Body"
Homogenizatory do tkanek, wykonane z odpornego na ogrzewanie szkła, które w całości można sterylizować w autoklawie. Pojemność: od 5 mL do 55 mL. Dostępne są modele z końcówką do stosowania napędu elektrycznego oraz wklęsłe tłuczki odpowiednie do stosowania czynników chłodzących/suchego lodu. Korpus moździerza jest wykonany z przezroczystego lub matowego szkła. Rozmiar szczeliny między tłuczkiem a moździerzem wynosi: 0.152 - 0.254 mm.
| Całkowita długość zaprawy: | 170 mm |
|---|---|
| Długość tłuczka: | 295 mm |
| Konstrukcja zaprawy: | Szlifowany |
| Materiał tłuczka: | Vidrio |
| Materiał zaprawy: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 20714 |
| Pojemność nominalna: | 30 ml |
| UNSPSC: | 41101516 |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Ø Zaprawa: | 23 mm |
| Ø tłuczka: | 19 mm |