Homogenizatory do tkanek, szklane, Dounce
Treść:
2
Numer produktu:
9164692
Informacje dot. produktu "Homogenizatory do tkanek, szklane, Dounce"
Odpowiednie do rozdrabniania tkanek bez niszczenia jąder komórkowych. Dostarczane wraz z wymienialnymi tłuczkami, które tworzą w zależności od potrzeb małą lub dużą szczelinę między moździerzem. Dostawa obejmuje: duży tłuczek do przygotowywania próbek oraz mały tłuczek do końcowej homogenizacji.
| Całkowita długość zaprawy: | 160 mm |
|---|---|
| Długość tłuczka: | 210 mm |
| Kształt (homogenizatory): | Wg. Dounce'a |
| Materiał tłuczka: | Vidrio |
| Materiał zaprawy: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 20903 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| UNSPSC: | 41101516 |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Ø Zaprawa: | 19 mm |
| Ø tłuczka: | 15 mm |