Homogenizatory do tkanek, Griffithsa, szkło borokrzemianowe 3.3, małe
Treść:
1
Numer produktu:
9164550
Informacje dot. produktu "Homogenizatory do tkanek, Griffithsa, szkło borokrzemianowe 3.3, małe"
Odpowiednie do rozdrabniania zawiesin bakteryjnych lub tkanek. Zakończenie: wąska szyjka lub szlif. Sferyczny tłuczek i moździerz zapewniają idealne rozdrabnianie. Autoklawowalne. Duże homogenizatory Griffithsa są przeznaczone do homogenizacji większych cząstek.
| Całkowita długość zaprawy: | 95 mm |
|---|---|
| Długość komory: | 80 mm |
| Długość tłuczka: | 150 mm |
| Kształt (homogenizatory): | Griffiths Tube |
| Materiał tłuczka: | Boro 3.3 |
| Materiał zaprawy: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 20501 |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| UNSPSC: | 41101516 |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Ø Zaprawa: | 18 mm |
| Ø tłuczka: | 12 mm |