Homogenizatory, Stomacher 400 Circulator
Laborbedarf
Treść:
1
Numer produktu:
9570021
Informacje dot. produktu "Homogenizatory, Stomacher 400 Circulator"
Homogenizatory Stomacher 400 są odpowiednie do wysokiej jakości obróbki próbek. Konfiguracja łopatek i najnowocześniejsza elektronika nie tylko nadają homogenizatorowi nowy wygląd, ale także stanowią kontynuację procesu rozwijania technik mikrobiologicznych, którą firma Seward rozpoczęła 25 lat temu. Proces mieszania pozostaje bez zmian, lecz jego wydajność jest zwiększona. Urządzenie posiada zakrzywione łopatki, wypukłą przegrodę od wewnętrznej strony drzwi i zaokrąglone dno. Torby do Stomachera wyprofilowują swoją zawartość po zamknięciu drzwi do rurowego pierścienia. W czasie pracy próbka jest kruszona przez łopatki, a cząstki zawieszone cyrkulują w rozcieńczalniku. To wytwarza w próbce dodatkowe efekty mieszania. Czas pracy oraz szybkość łopatek można zaprogramować łącząc 3 szybkości łopatek z dowolnym czasem od 1 sekundy do 99 minut i 59 sekund.
Dostawa obejmuje: homogenizator Stomacher 400, 50 standardowych toreb oraz 2 zapasowe sprzęgła.
- Możliwość zapamiętania 3 programów uruchamianych przez jedno naciśnięcie klawisza
- "Bezdotykowa" funkcja automatycznego uruchamiania, kontrolowana przez otwieranie i zamykanie drzwi
- Zliczanie i wyświetlanie pozostałego czasu pracy
Dostawa obejmuje: homogenizator Stomacher 400, 50 standardowych toreb oraz 2 zapasowe sprzęgła.
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Maks. pojemność: | 400 ml |
| Min. pojemność: | 50 ml |
| Numer artykułu producenta: | 0400/001/EU |
| Pojemność: | 50 ... 400 ml |
| Typ: | Stomacher 400 Circulator |
| UNSPSC: | 41101518 |
| Zasilanie: | 220 V, 50 Hz |