Homogenizatory Pottera-Elvehjema, z tłuczkami z PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
9651694
Informacje dot. produktu "Homogenizatory Pottera-Elvehjema, z tłuczkami z PTFE"
Składają się ze szklanego moździerza i tłuczka z PTFE. Rozmiary 21 i 24 posiadają wyżłobienia na dolnej krawędzi tłuczka, dzięki czemu cząstki mogą być przenoszone do cylindrycznej części moździerza w celu ekstrakcji. Rozmiar szczeliny między tłuczkiem i moździerzem: od 0,1 do 0,15 mm. Części zamienne dostępne są na życzenie.
| Całkowita długość zaprawy: | 175 mm |
|---|---|
| Długość tłuczka: | 266 mm |
| Kształt (homogenizatory): | Wg. Potter-Elvehjem |
| Materiał tłuczka: | PTFE |
| Materiał zaprawy: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 886000-0023 |
| Pojemność nominalna: | 17 ml |
| UNSPSC: | 41101516 |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Ø Zaprawa: | 25 mm |
| Ø tłuczka: | 6 mm |