Gęstościomierze DMA 35
Treść:
1
Numer produktu:
6313804
Informacje dot. produktu "Gęstościomierze DMA 35"
Przenośne, cyfrowe urządzenie pomiarowe do oznaczania gęstości, gęstości względnej i stężenia. DMA 35 EX i DMA 35 EX Petrol są certyfikowane zgodnie z ATEX dla zastosowań w niebezpiecznych środowiskach.
Zakres dostawy: Gęstościomierz, rurka do napełniania, adapter do napełniania strzykawek, strzykawki, walizka transportowa, gumowe zabezpieczenie celi pomiarowej, 3 x baterie, klucz imbusowy, instrukcja obsługi
- Pomiary na miejscu dla szybkich reakcji
- Zasada działania oscylatora (oscylator ze szkła borokrzemowego)
- Napełnianie próbek za pomocą ręcznej pompy napełniającej lub strzykawki
- Pełna kontrola danych poprzez identyfikowalność
- Korekcja lepkości dla pomiarów również na próbkach o wysokiej lepkości
- Sterowanie gestem do pomiaru jedną ręką
- Rozpoznawanie wyników poza granicą tolerancji
- Pomiar gęstości, gęstości względnej, stężenia alkoholu, stężenia cukru/ekstrakcji, funkcje API, stężenie H2SO4, dziesięć programowalnych, niestandardowych jednostek pomiarowych
- Solidna obudowa z wymienną komórką
- 3 lata gwarancji
Zakres dostawy: Gęstościomierz, rurka do napełniania, adapter do napełniania strzykawek, strzykawki, walizka transportowa, gumowe zabezpieczenie celi pomiarowej, 3 x baterie, klucz imbusowy, instrukcja obsługi
| Baterii/akumulatora: | 3 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 660 g |
| Dokładność: | ±0.001 g/cm³ |
| Dokładność: | 0.001 g/cm³ |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 245 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. objętość próbki: | 2 ml |
| Maks. temperatura próbki: | 100 °C |
| Maks. wartość zmierzona: | 3 g/cm³ |
| Min. temperatura próbki: | 0 °C |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 g/cm³ |
| Numer artykułu producenta: | 183056 |
| Objętość próbki: | 2 ml |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.0001 g/cm³ |
| Szerokość: | 103 mm |
| Temperatura Próbka: | 0 ... 100 °C |
| Typ: | DMA 35 EX |
| UNSPSC: | 41103320 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 103 x 245 x 126 mm |
| Wysokość: | 126 mm |
| Wzorzec: | ISO 15212-1 |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 3 g/cm³ |
| Złącza: | Bluetooth®, RFID |