Generatory przepływowe do homogenizatorów Sonopuls
Treść:
1
Numer produktu:
9650241
Informacje dot. produktu "Generatory przepływowe do homogenizatorów Sonopuls"
Do pośredniego działania ultradźwiękami.
- Przepływowy generator stopniowy FZ 5 G z zewnętrznym gwintem i tytanową końcówką TT 13 FZ
- Przepływowy generator wzmacniający FZ 7 G z zewnętrznym gwintem i tytanową końcówką TT 13 FZ
| Długość: | 122 mm |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 490 |
| Odpowiednie dla: | HD 2070.2 |
| Shape (Horns): | Flow-through stepped horn |
| Typ: | FZ 5 G |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 13 x 122 mm |
| Ø: | 13 mm |