Generatory impulsowe polystar®120 GE
Treść:
1
Numer produktu:
6261006
Informacje dot. produktu "Generatory impulsowe polystar®120 GE"
Do zgrzewarek do folii nr 9.106 837 i 9.106 838.
| Maksymalny prąd: | 3,7 A |
| Zużycie mocy: | ok. 0,1 kW/godz. |
| Zasilanie: | 220 V, 50 Hz |
| Ciężar: | 6.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 195 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | 110 130 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 246 mm |
| Typ: | Impulsgeber polystar﹤sup﹥®﹤/sup﹥ 120 GE |
| UNSPSC: | 41102430 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 246 x 195 x 135 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |