Generator ozonu OZ
Treść:
1
Numer produktu:
6318197
Informacje dot. produktu "Generator ozonu OZ"
Generator ozonu służy do utleniającego czyszczenia i dezynfekcji powierzchni oraz całych pomieszczeń.
Wytworzony ozon (O3) istnieje jako gaz i w normalnych warunkach w powietrzu bardzo szybko rozkłada się na tlen (O2). Silne działanie utleniające cząsteczki ozonu jest odpowiedzialne za eliminację bakterii, wirusów, grzybów i ich zarodników.
Dzięki zintegrowanemu timerowi, ozonowanie może być przeprowadzane w godzinach wolnych od pracy, ponieważ generator ozonu włącza się i wyłącza automatycznie w ustawionym czasie.
Wytworzony ozon (O3) istnieje jako gaz i w normalnych warunkach w powietrzu bardzo szybko rozkłada się na tlen (O2). Silne działanie utleniające cząsteczki ozonu jest odpowiedzialne za eliminację bakterii, wirusów, grzybów i ich zarodników.
Dzięki zintegrowanemu timerowi, ozonowanie może być przeprowadzane w godzinach wolnych od pracy, ponieważ generator ozonu włącza się i wyłącza automatycznie w ustawionym czasie.
- Skutecznie zwalcza bakterie, wirusy i zarazki
- Dezynfekuje nawet w trudno dostępnych miejscach
- Może być używany w sposób elastyczny
- Programowalne dni i czasy włączenia
| Moc ozonu | |
| OZ-10: | 10 g/h |
| OZ-30: | 30 g/h |
| Natężenie przepływu | |
| OZ-10: | 150m3/h |
| OZ-30: | 230m3/h |
| Objętość pomieszczenia | |
| OZ-10: | 100m3 |
| OZ-30: | 320m3 |
| Powierzchnia pomieszczenia | |
| OZ-10: | 36m2 |
| OZ-30: | 82m2 |
| Warunki otoczenia: | 0 ... 40 °C, 70 % r.H |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50 Hz |
| Ciężar: | 4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 380 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc znamionowa: | 130 W |
| Numer artykułu producenta: | OZ10 |
| Ozone output: | 10 g/h |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Room size: | 100 m³ |
| Szerokość: | 120 mm |
| Typ: | OZ-10 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 380 x 260 mm |
| Wysokość: | 260 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50 Hz |