: chemiPRO XL6 Chemiluminescence Imaging System without UVT, 230V, 50Hz
Treść:
1
Numer produktu:
4670741
Informacje dot. produktu ": chemiPRO XL6 Chemiluminescence Imaging System without UVT, 230V, 50Hz"
| Ciężar: | 45 kg |
|---|---|
| Czujnik: | CCD |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Field of view: | 345 x 276 mm |
| Głębokość: | 550 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 6 MP |
| Lens: | f0.8/f0.95, auto focus |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | CHEMIPRO-XL6-E |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 570 mm |
| Typ: | chemiPro XL6 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 570 x 550 x 990 mm |
| Wysokość: | 990 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |