Galwaniczne sondy do tlenomierzy CellOx® 325
Treść:
1
Numer produktu:
7008258
Informacje dot. produktu "Galwaniczne sondy do tlenomierzy CellOx® 325"
Czujnik membranowy galwaniczny do pomiaru rozpuszczonego tlenu w wodzie i roztworach wodnych. Niskie wymaganie konserwacyjne, bez czasu polaryzacji. CellOx® 325 jest czujnikiem tlenu rozpuszczonego z wbudowaną kompensacją temperatury czujnikiem NTC 30 kOhm, z monitorowaniem wycieków membranowych. Do zastosowań terenowych i laboratoryjnych. Posiada szybką odpowiedź (t99 <60 sek) i niewielkie wymagania konserwacyjne. Zakres stosowania obejmuje wody powierzchniowe, oczyszczanie ścieków, pomiary BZT do zastosowań przemysłowych i specjalnych. Napełnianie elektrolitem wystarcza do 6 miesięcy. W zestawie znajduje się naczynie kalibracyjne.
Dla Oxi 3xx, Oxi 3xxi, ProfiLine Oxi 197, ProfiLine Oxi 197i, ProfiLine Multi 197i, Multi 340i, Oxi 3205, Oxi 3210, Oxi 3310, ProfiLine Oxi 1970i, ProfiLine Multi 1970i, inoLab®.
Czujnik membranowy galwaniczny do pomiaru rozpuszczonego tlenu w wodzie i roztworach wodnych. Niskie wymaganie konserwacyjne, bez czasu polaryzacji. CellOx® 325 jest czujnikiem tlenu rozpuszczonego z wbudowaną kompensacją temperatury czujnikiem NTC 30 kOhm, z monitorowaniem wycieków membranowych. Do zastosowań terenowych i laboratoryjnych. Posiada szybką odpowiedź (t99 <60 sek) i niewielkie wymagania konserwacyjne. Zakres stosowania obejmuje wody powierzchniowe, oczyszczanie ścieków, pomiary BZT do zastosowań przemysłowych i specjalnych. Napełnianie elektrolitem wystarcza do 6 miesięcy. W zestawie znajduje się naczynie kalibracyjne.
Dla Oxi 3xx, Oxi 3xxi, ProfiLine Oxi 197, ProfiLine Oxi 197i, ProfiLine Multi 197i, Multi 340i, Oxi 3205, Oxi 3210, Oxi 3310, ProfiLine Oxi 1970i, ProfiLine Multi 1970i, inoLab®.
Dla Oxi 3xx, Oxi 3xxi, ProfiLine Oxi 197, ProfiLine Oxi 197i, ProfiLine Multi 197i, Multi 340i, Oxi 3205, Oxi 3210, Oxi 3310, ProfiLine Oxi 1970i, ProfiLine Multi 1970i, inoLab®.
Dla Oxi 3xx, Oxi 3xxi, ProfiLine Oxi 197, ProfiLine Oxi 197i, ProfiLine Multi 197i, Multi 340i, Oxi 3205, Oxi 3210, Oxi 3310, ProfiLine Oxi 1970i, ProfiLine Multi 1970i, inoLab®.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| H-Satz | H315, H319 |
| P-Satz | P280, P305+P351+P338, P302+P352 |
| Ciśnienie parcjalne: | 0 ... 1250 mbar (20 °C) |
|---|---|
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
| Długość kabla: | 3 m |
| Długość wału: | 145 mm |
| GHS: | GHS07 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Nasycenie: | 0 ... 600 % (20 °C) |
| Numer artykułu producenta: | 201545 |
| Stężenie: | 0 ... 50 mg/l (20 °C) |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | CellOx® 325-3 |
| UNSPSC: | 41-11-56-12 |
| Zakres pomiaru przewodności: | POM |
| Ø Trzonu: | 15.3 mm |