: HPTLC Kieselgel 60 GLP glass plates 20x10 cm pack of 25
Merck KGaA
Treść:
25
Numer produktu:
6262720
Informacje dot. produktu ": HPTLC Kieselgel 60 GLP glass plates 20x10 cm pack of 25"
| Długość: | 200 mm |
|---|---|
| Grubość powłoki: | 200 µm |
| Materiał: | Silica gel |
| Numer artykułu producenta: | 1.13326.0001 |
| Szerokość: | 100 mm |
| Typ: | HPTLC 60 |
| UNSPSC: | 41115725 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 100 x 200 mm |