Fotometry przenośne, MD 610
Treść:
1
Numer produktu:
9699237
Informacje dot. produktu "Fotometry przenośne, MD 610"
Nowoczesne, przenośne fotometry umożliwiające szybkie, niezawodne testowanie wody.
Za pomocą obu urządzeń można wykonać oznaczenia wszystkich ważnych parametrów wody, od aluminium po cynk. Zastosowanie odczynników Lovibond® gwarantuje niezawodną i szybką analizę próbek wody. W zależności od metody wykorzystuje się odczynniki w postaci tabletek, proszków, roztworów lub testów kuwetowych (należy zamówiać je osobno). Sześć długowiecznych diod LED służących jako źródło światła wraz z filtrami interferencyjnymi zapewniają najwyższą precyzję. Urządzenia zaprojektowane są bez ruchomych części optycznych, z bezobsługową jednostką pomiarową.
Zakres dostawy: Kompletne i gotowe do użycia urządzenie w etui, 4 baterie, 3 naczynka o średnicy 24 mm, 3 naczynka o średnicy 16 mm i jeden adapter na każde naczynko o średnicy 16 mm i 13 mm.
Odczynniki należy zamawiać osobno.
Za pomocą obu urządzeń można wykonać oznaczenia wszystkich ważnych parametrów wody, od aluminium po cynk. Zastosowanie odczynników Lovibond® gwarantuje niezawodną i szybką analizę próbek wody. W zależności od metody wykorzystuje się odczynniki w postaci tabletek, proszków, roztworów lub testów kuwetowych (należy zamówiać je osobno). Sześć długowiecznych diod LED służących jako źródło światła wraz z filtrami interferencyjnymi zapewniają najwyższą precyzję. Urządzenia zaprojektowane są bez ruchomych części optycznych, z bezobsługową jednostką pomiarową.
- Najwyższa precyzja i powtarzalność dzięki filtrom interferencyjnym
- Wyświetlacz z podświetleniem tła
- Ponad 120 wstępnie zaprogramowanych metod
- Automatyczny dobór długości fali
- Wskazówki dla użytkownika w języku niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim i polskim
- Możliwość zastosowania ponad 35 metod własnych użytkownika
- Wodoszczelna obudowa (zgodnie z IP 67)
- Kieszonkowy, przenośny rozmiar
- Zapis do 500 rekordów danych
- Interfejs Bluetooth do podłączania smartfonów i tabletów
- Bezpłatna aplikacja na iOS® i Android™ do zarządzania danymi i dostarczania poczty e-mail
Zakres dostawy: Kompletne i gotowe do użycia urządzenie w etui, 4 baterie, 3 naczynka o średnicy 24 mm, 3 naczynka o średnicy 16 mm i jeden adapter na każde naczynko o średnicy 16 mm i 13 mm.
Odczynniki należy zamawiać osobno.
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 450 g |
| Dokładność: | ±1 nm |
| Dokładność: | 1 nm |
| Długość fali: | 430/530/560/580/610/660 nm |
| Głębokość: | 95 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Lampa: | LED |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 214025 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 210 mm |
| Typ: | MD 610 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 210 x 95 x 45 mm |
| Wysokość: | 45 mm |
