Fotometry płomieniowe, FF-200
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9309409
Informacje dot. produktu "Fotometry płomieniowe, FF-200"
Jednokanałowy, niskotemperaturowy fotometr płomieniowy do stosowania w przemyśle, medycynie i edukacji. Może być zasilany propanem, butanem, gazem ziemnym lub gazem płynnym (LPG). Z wbudowanym elektronicznym systemem bezpieczeństwa w przypadku awarii płomienia dla bezpieczeństwa pracy.
Zakres dostawy: Filtry Na, K, Li (dla modelu FF-200D-R), dodatkowo filtr Ba i Ca (dla modelu FF-200D-I), węże przyłączeniowe i klipsy, korek sprężarki, syfon, bezpieczniki oraz instrukcję obsługi/serwisu
- Model FF-200D-I z filtrami Na, K, Ca, Ba i Li.
- Model FF-200D-R z filtrami Na, K i Li.
- 3 lata gwarancji
Zakres dostawy: Filtry Na, K, Li (dla modelu FF-200D-R), dodatkowo filtr Ba i Ca (dla modelu FF-200D-I), węże przyłączeniowe i klipsy, korek sprężarki, syfon, bezpieczniki oraz instrukcję obsługi/serwisu
| Specyfikacja | |
| Zakres odczytów FF-200D-I: Zakres odczytów FF-200D-R: Progi wykrywania Na/K: Li: Ca: Ba: | od 0 do 199,9 ppm 120 ... 160 ppm Na, 0 ... 10 ppm K 0,2 ppm 0,25 ppm 15 ppm 30 ppm |
| Powtarzalność: | 1% współczynnik zmienności dla kolejnych 20 próbek 10 ppm Na przy ustawieniu na 50 |
| Liniowość: | Lepsza niż 2%, dla stężenia 3 ppm Na/K i 5 ppm Li, ustawiony jest odczyt 100 |
| Specyficzność: | Interferencja od Na, K i Li przy jednakowych stężeniach 0,5% |
| Wyjście na rejestrator (wartość napięcia): | Nominalnie 1,00 V dla odczytu 100,0 |
| Paliwo: | Suche i bez par oleju 6 l/min przy 1 kg/cm2 (14 psi) |
| Wymiary: Ciężar: | 420 x 360 x 300 mm 8 kg |
| Wymagane zasilanie: | 190 ... 250 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Granica wykrywalności: | ≤0.2 ppm Na/K, ≤0.25 ppm Li, ≤15 ppm Ca |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 300 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | 83055-05 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 420 mm |
| Typ: | FF-200D-I |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 420 x 300 x 360 mm |
| Wysokość: | 360 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 199.9 ppm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |