Fotometry MD 200
Treść:
1
Numer produktu:
9950531
Informacje dot. produktu "Fotometry MD 200"
Urządzenia stacjonarne przystosowane do użytku mobilnego. Do precyzyjnej kontroli wody dzięki wysoce precyzyjnej optyce i wysokiej jakości filtrom interferencyjnym z długotrwałymi stabilnymi diodami LED jako źródłami światła.
Inne wersje fotometrów dostępne na zamówienie.
Urządzenia stacjonarne przystosowane do użytku mobilnego. Do precyzyjnej kontroli wody dzięki wysoce precyzyjnej optyce i wysokiej jakości filtrom interferencyjnym z długotrwałymi stabilnymi diodami LED jako źródłami światła.
Inne wersje fotometrów dostępne na zamówienie.
- Automatyczne wyłączanie
- Zegar czasu rzeczywistego i data
- Wyświetlacz funkcji regulacyjnych
- Podświetlany wyświetlacz LCD
Inne wersje fotometrów dostępne na zamówienie.
| Specyfikacja | |
| Cykl pomiarowy: | ok. 3 sekundy (w zależności od metody) |
| Optyka: | Kompensowana temperaturowo dioda LED i wzmacniacz fotoczujnikowy w wodoszczelnej komorze próbkującej |
| Klawiatura: | 4-kluczowa folia poliwęglanowa, odporna na zachlapanie |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 190 x 55 mm |
| Ciężar: | 455 g |
| Zasilanie: | 4 x AA |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 68 |
| pH: | 6,5 - 8,4 |
- Automatyczne wyłączanie
- Zegar czasu rzeczywistego i data
- Wyświetlacz funkcji regulacyjnych
- Podświetlany wyświetlacz LCD
Inne wersje fotometrów dostępne na zamówienie.
| Specyfikacja | |
| Cykl pomiarowy: | ok. 3 sekundy (w zależności od metody) |
| Optyka: | Kompensowana temperaturowo dioda LED i wzmacniacz fotoczujnikowy w wodoszczelnej komorze próbkującej |
| Klawiatura: | 4-kluczowa folia poliwęglanowa, odporna na zachlapanie |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 190 x 55 mm |
| Ciężar: | 455 g |
| Zasilanie: | 4 x AA |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 68 |
| pH: | 6,5 - 8,4 |
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H290, H302, H311, H314, H373, H410, H340, H350, EUH208, H302+H332 |
| P-Satz | P260, P280, P301+P330+P331, P303+P361+P353, P305+P351+P338, P308+P310, P405 |
| SDB | Link |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 455 g |
| Dokładność fotometryczna: | ±3 % FS |
| Długość fali: | 430/530/560/610 nm |
| Fotometryczny zakres pomiarowy: | -2500 ... 2500 mAbs |
| GHS: | GHS05, GHS06, GHS08, GHS09 |
| Głębokość: | 110 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Lampa: | LED |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 2892502 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 190 mm |
| Typ: | MD 200 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 110 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Zakres pomiarowy: | 200 ... 15000 mg/l COD (Cuvette tests) |



