Fotometry MD 110
Treść:
1
Numer produktu:
4678237
Informacje dot. produktu "Fotometry MD 110"
Fotometr do analizy określonych parametrów w wodzie pitnej, przemysłowej i ściekach. Dostępne są różne modele do typowych analiz, jak również do zastosowań specjalnych.
Zakres dostawy: Fotometr, walizka transportowa, odczynniki na 100 testów, kuwety, baterie, akcesoria standardowe
Inne fotometry dostępne na zamówienie.
Fotometr do analizy określonych parametrów w wodzie pitnej, przemysłowej i ściekach. Dostępne są różne modele do typowych analiz, jak również do zastosowań specjalnych.
Zakres dostawy: Fotometr, walizka transportowa, odczynniki na 100 testów, kuwety, baterie, akcesoria standardowe
Inne fotometry dostępne na zamówienie.
- Ergonomiczna, wodoodporna konstrukcja
- Dokładne, powtarzalne wyniki pomiarów
- Kalibracja użytkownika i kalibracja pojedynczego punktu
- Wyniki pomiarów są wyświetlane bezpośrednio w ABS lub %T
- Wartość zerowa pozostaje ważna dla wszystkich testów z tą samą próbką dzięki funkcji jednorazowego zerowania (OTZ)
- Automatyczne zapisywanie wartości pomiarowych z oznaczeniem czasu i daty oraz opcjonalny transfer danych (moduł IRiM)
- Interfejs Bluetooth®
- Pamięć przewijania
- Automatyczne wyłączanie
- Wyświetlacz funkcji regulacji
Zakres dostawy: Fotometr, walizka transportowa, odczynniki na 100 testów, kuwety, baterie, akcesoria standardowe
Inne fotometry dostępne na zamówienie.
| Specyfikacja | |
| Optyka: | Wysoce precyzyjne filtry przeciwzakłóceniowe, LED |
| Długości fal: | 530 / 560 / 610 / 430 / 580 / 660 nm |
| Dokładność długości fali: | ±1 nm |
| Zakres fotometryczny: pH: | 0,005 A 6,5 - 8,4 |
| Pamięć danych: | 16 pomiarów |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 75 x 155 x 35 mm |
| Ciężar: | 260 g |
| Zasilanie: | 4 x baterie mikro AAA |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 68 |
- Ergonomiczna, wodoodporna konstrukcja
- Dokładne, powtarzalne wyniki pomiarów
- Kalibracja użytkownika i kalibracja pojedynczego punktu
- Wyniki pomiarów są wyświetlane bezpośrednio w ABS lub %T
- Wartość zerowa pozostaje ważna dla wszystkich testów z tą samą próbką dzięki funkcji jednorazowego zerowania (OTZ)
- Automatyczne zapisywanie wartości pomiarowych z oznaczeniem czasu i daty oraz opcjonalny transfer danych (moduł IRiM)
- Interfejs Bluetooth®
- Pamięć przewijania
- Automatyczne wyłączanie
- Wyświetlacz funkcji regulacji
Zakres dostawy: Fotometr, walizka transportowa, odczynniki na 100 testów, kuwety, baterie, akcesoria standardowe
Inne fotometry dostępne na zamówienie.
| Specyfikacja | |
| Optyka: | Wysoce precyzyjne filtry przeciwzakłóceniowe, LED |
| Długości fal: | 530 / 560 / 610 / 430 / 580 / 660 nm |
| Dokładność długości fali: | ±1 nm |
| Zakres fotometryczny: pH: | 0,005 A 6,5 - 8,4 |
| Pamięć danych: | 16 pomiarów |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 75 x 155 x 35 mm |
| Ciężar: | 260 g |
| Zasilanie: | 4 x baterie mikro AAA |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 68 |
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H290, H314, H410, H340, H350, EUH208, H302, H311, H373, H302+H332 |
| P-Satz | P260, P301+P330+P331, P303+P361+P353, P304+P340, P305+P351+P338, P308+P310, P280, P405 |
| SDB | Link |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 260 g |
| Dokładność fotometryczna: | ±3 % FS |
| Długość fali: | 430/530/560/580/610/660 nm |
| Fotometryczny zakres pomiarowy: | -2500 ... 2500 mAbs |
| GHS: | GHS05, GHS09, GHS08, GHS06 |
| Głębokość: | 155 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Lampa: | LED |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 2961202 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 75 mm |
| Typ: | MD 110 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 75 x 155 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Zakres pomiarowy: | 200 ... 15000 mg/l COD |



