Folie uszczelniające, samoprzylepne
Treść:
50
Numer produktu:
4000391
Informacje dot. produktu "Folie uszczelniające, samoprzylepne"
W przypadku, gdy mikropłytki, płytki PCR i głębokodołkowe muszą być nie tylko przykryte, ale także bezpiecznie uszczelnione, dostępne są samoprzylepne folie uszczelniające. Folie te można łatwo nakładać na płytki i usuwać bez użycia drogiego sprzętu.
W przypadku, gdy mikropłytki, płytki PCR i głębokodołkowe muszą być nie tylko przykryte, ale także bezpiecznie uszczelnione, dostępne są samoprzylepne folie uszczelniające. Folie te można łatwo nakładać na płytki i usuwać bez użycia drogiego sprzętu.
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Materiał: | Winyl |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Możliwość przebicia: | Nie |
| Numer artykułu producenta: | 701372 |
| Odporność na temperaturę: | -40 ... 80 °C |
| Samoprzylepne: | Tak |
| UNSPSC: | 41122410 |