Folie uszczelniające, samoprzylepne, przepuszczające gazy, Rayon
Treść:
50
Numer produktu:
6224223
Informacje dot. produktu "Folie uszczelniające, samoprzylepne, przepuszczające gazy, Rayon"
W przypadku, gdy mikropłytki, płytki PCR i głębokodołkowe muszą być nie tylko przykryte, ale także bezpiecznie uszczelnione, dostępne są samoprzylepne folie uszczelniające. Folie te można łatwo nakładać na płytki i usuwać bez użycia drogiego sprzętu.
W przypadku, gdy mikropłytki, płytki PCR i głębokodołkowe muszą być nie tylko przykryte, ale także bezpiecznie uszczelnione, dostępne są samoprzylepne folie uszczelniające. Folie te można łatwo nakładać na płytki i usuwać bez użycia drogiego sprzętu.
| Maks. odporność na temperaturę: | 80 °C |
|---|---|
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Możliwość przebicia: | Tak |
| Numer artykułu producenta: | 701365 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 80 °C |
| Samoprzylepne: | Tak |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122410 |