Folie uszczelniające, samoprzylepne, Paski
Treść:
50
Numer produktu:
4665819
Informacje dot. produktu "Folie uszczelniające, samoprzylepne, Paski"
W przypadku, gdy mikropłytki, płytki PCR i głębokodołkowe muszą być nie tylko przykryte, ale także bezpiecznie uszczelnione, dostępne są samoprzylepne folie uszczelniające. Folie te można łatwo nakładać na płytki i usuwać bez użycia drogiego sprzętu.
50 sztuk po 6 pasków.
| Maks. odporność na temperaturę: | 120 °C |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Min. odporność na temperaturę: | -80 °C |
| Możliwość przebicia: | Tak |
| Numer artykułu producenta: | 781382 |
| Odporność na temperaturę: | -80 ... 120 °C |
| Samoprzylepne: | Tak |
| UNSPSC: | 41122410 |