Foldery do przechowywania preparatów
Treść:
1
Numer produktu:
9161297
Informacje dot. produktu "Foldery do przechowywania preparatów"
Dla standardowych szkiełek. Zamknięcie pokrywą zapewnia bezpieczne przechowywanie próbek w zagłębieniach. Z wycięciami ułatwiającymi wyjmowanie szkiełek.
| Głębokość: | 341 mm |
|---|---|
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 20 |
| Materiał: | Karton |
| Numer artykułu producenta: | HS9913 |
| Szerokość: | 208 mm |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 208 x 341 x 9 mm |
| Wysokość: | 9 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z zamknięciem: | Nie |