Floor scales BXC, IoT-Line
Treść:
1
Numer produktu:
4711770
Informacje dot. produktu "Floor scales BXC, IoT-Line"
| Ciężar: | 150 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 1 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 1250 mm |
| Głębokość szalki: | 1250 mm |
| Liniowość: | ±1,5 kg |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. obciążenie: | 3000 kg |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | BXC 3T-3M |
| Powtarzalność: | 1 kg |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 1,500 x 1,250 mm |
| Szerokość: | 1500 mm |
| Szerokość szalki: | 1500 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,500 x 1,250 x 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V |
| Zweryfikowana kalibracja: | weryfikowalny |