: Floor scale BIC 3T-3L 1500 kg / 3000 g, weighing plate 1500x1500 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4660039
Informacje dot. produktu ": Floor scale BIC 3T-3L 1500 kg / 3000 g, weighing plate 1500x1500 mm"
| Ciężar: | 155 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,5/1 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 1500 mm |
| Głębokość szalki: | 1500 mm |
| Liniowość: | ±1,5/3 kg |
| Maks. obciążenie: | 1500/3000 kg |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | BIC 3T-3L |
| Powtarzalność: | 0,5/1 kg |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szalka (szer. x gł.): | 1,500 x 1,500 mm |
| Szerokość: | 1500 mm |
| Szerokość szalki: | 1500 mm |
| Typ: | BIC 3T-3L |
| Typ wtyczki: | UE/UK/AUS |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,500 x 1,500 x 108 mm |
| Wysokość: | 108 mm |