Floor scales, BFC, IoT-Line | Type: BFC 600K-1SM
Treść:
1
Numer produktu:
4711766
Informacje dot. produktu "Floor scales, BFC, IoT-Line | Type: BFC 600K-1SM"
| Ciężar: | 95 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0.2 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 1000 mm |
| Głębokość szalki: | 1000 mm |
| Liniowość: | ±0,6 kg |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. obciążenie: | 600 kg |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | BFC 600K-1SM |
| Powtarzalność: | 0,2 kg |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 1,000 x 1,000 mm |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Szerokość szalki: | 1000 mm |
| Typ: | BFC 600K-1SM |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,000 x 1,000 x 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |
| Zweryfikowana kalibracja: | weryfikowalny |