: Flocculator JLT4 100-240V/50-60Hz
Treść:
1
Numer produktu:
4666798
Informacje dot. produktu ": Flocculator JLT4 100-240V/50-60Hz"
| Ciężar: | 13 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 296 mm |
| Liczba punktów mieszania: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | F105A0108 |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 655 mm |
| Typ: | JLT 4 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wysokość: | 404 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Z timerem: | Tak |