Fiolki z gwintem
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
200
Numer produktu:
6800820
Informacje dot. produktu "Fiolki z gwintem"
| Gwint: | 15-425 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Płaski |
| Numer artykułu producenta: | 90905005 |
| Pojemność nominalna: | 8.0 ml |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 17 x 61 mm |
| Wysokość: | 61 mm |
| Ø: | 17 mm |