Fiolki shell, z zaślepką lamelkową z PE, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
6313422
Informacje dot. produktu "Fiolki shell, z zaślepką lamelkową z PE, LLG"
- Z zaślepką lamelkową z PE 8 mm, przezroczystą
- Bez oporu podczas wsuwania
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Płaski |
| Numer artykułu producenta: | 6313422 |
| Pojemność nominalna: | 1 ml |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 8.2 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Ø: | 8.2 mm |