Fiolki scyntylacyjne, szkło borokrzemowe, zakrętki załączone
Treść:
500
Numer produktu:
6253024
Informacje dot. produktu "Fiolki scyntylacyjne, szkło borokrzemowe, zakrętki załączone"
- Z białymi zakrętkami wykonanymi z PP
- Materiał podkładki folia metalowa
- Wysoka transmisja promieniowania ultrafioletowego
| Gwint: | 22-400 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 986541 |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 28 x 61 mm |
| Wysokość: | 61 mm |
| Ø: | 28 mm |