Fiolki scyntylacyjne PE
Treść:
1000
Numer produktu:
6204304
Informacje dot. produktu "Fiolki scyntylacyjne PE"
Niepękające fiolki kompatybilne z wszystkimi licznikami scyntylacyjnymi. Grube ścianki w celu zminimalizowania strat rozpuszczalników. Specjalna nakrętka PP do szczelnego zamknięcia (Art. 6.204 304). Fiolki wewnętrzne, pojemność 4 ml, dostarczone z zakrętkami, (Art. 6.901 743).
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 0093300 |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 26.5 x 60.1 mm |
| Wysokość: | 60.1 mm |
| Ø: | 26.5 mm |