Fiolki scyntylacyjne, HDPE
Treść:
1000
Numer produktu:
6090857
Informacje dot. produktu "Fiolki scyntylacyjne, HDPE"
Do stosowania w zautomatyzowanych systemach analitycznych.
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 58 10 100 |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 27 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Ø: | 27 mm |