Fiolki scyntylacyjne GPI 22-400, szkło borokrzemowe
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
100
Numer produktu:
6090342
Informacje dot. produktu "Fiolki scyntylacyjne GPI 22-400, szkło borokrzemowe"
Fiolki scyntylacyjne z dołączonymi zamknięciami. Fiolki pakowane w tacki komórkowe, które posiadają alfanumeryczne oznaczenia do szybkiej, łatwej identyfikacji.
| Gwint: | 22-400 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 90906063 |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 27 x 58 mm |
| Wysokość: | 58 mm |
| Ø: | 27 mm |