Fiolki proste Teteseal®, z korkiem
Treść:
1000
Numer produktu:
6286249
Informacje dot. produktu "Fiolki proste Teteseal®, z korkiem"
- Białe, polietylenowe zamknięcie w formie korka
- Wykonane ze szkła borokrzemowego N51A, spełniającego wymagania USP typ I i ASTM E438, typ I, klasa B
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Płaski |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 60831D-1231 |
| Pojemność nominalna: | 2 ml |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12 x 31 mm |
| Wysokość: | 31 mm |
| Ø: | 12 mm |