Fiolki na próbki do oznaczania OWO Nalgene™, szklane, z nakrętką
Treść:
144
Numer produktu:
6270781
Informacje dot. produktu "Fiolki na próbki do oznaczania OWO Nalgene™, szklane, z nakrętką"
Certyfikowane fiolki o niskim poziomie zanieczyszczeń do pobierania próbek i pomiarów w oznaczeniach OWO (TOC). Pojemniki wnoszą < 10 ppb do wartości tła OWO i są odpowiednie dla autosamplerów w wersji 40 ml.
- Korek PTFE z silikonem
- Do pomiarów OWO zgodnie z USP 643
- Odpowiednie do automatycznych aparatów pomiarowych
- Z dołączonym certyfikatem analizy
- Do pobierania próbek i przechowywania
| Kolor: | Bezbarwny |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 40C-TOC/DB/LL |
| Pojemność nominalna: | 40 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 95.25 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |
| Ø: | 28.58 mm |